درباره ما

شرکت برافزا کشاورز پارس یکی از شرکت های فعال در زمینه نهاده های (کودهای) کشاورزی در کشور است که در تاریخ ۱۳۸۹/۰۲/۰۸ با شماره ۲۵۱۳ به ثبت رسیده  و افتخار این را دارد که در زمره شرکت های دانش بنیان به حساب می آید . دفتر مرکزی این شرکت در شهرستان رفسنجان واقع شده و دارای نمایندگی های متعدد در سطح کشور می باشد که از آن جمله می توان شهرهای کرمان ، نیریز ، شهرکرد ، خواسان رضوی ، خراسان شمالی و خراسان جنوبی را نام برد . شرکت برافزا کشاورز پارس در حال حاضر بالغ بر ۲۹ محصول را در بازار عرضه نموده که با تلاش روز افزون بر آن است تا در جهت افزایش کیفیت محصولات خود گامی بلند برداشته و  رضایتمندی مشتریان خود که جز سرمایه های بزرگ خود می داند را به ارمغان آورد .

خدمات ما

این شرکت در راستای رضایتمندی مشتریان خود کلیه خدمات ارائه شده از سوی کارشناسان خبره و مجرب را به صورت رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد . امید است که تلاش روز افزون پرسنل ما چاره ای باشد بر مشکلات کشاورزان این مرز و بوم .

 1. بازدید رایگان از مزرعه

  چنانچه در زمان پر کردن شناسنامه یا مراجعه باغدار به شرکت احساس شود که مزرعه مشکل خاصی دارد کارشناسان شرکت از مزرعه بازدید نموده و توصیه های مدیریتی یا تغذیه ای را در محل ارائه می کنند. (این بازدید ها هیچ هزینه ای برای باغدار ندارد)

 2. تشکیل کلاس ترویجی

  در تمام طول فصل در زمانهای خاص کلاس هایی با حضور باغداران در محل شرکت تشکیل می شود که ضمن تبادل نظر کارشناسان شرکت مورد یا موارد خاص را توضیح داده و در نهایت تصمیم گیری می شود. این کلاسها در روزهای پنج شنبه برگزار می شود

 3. تهیه شناسنامه باغی

  برای اطلاع از وضعیت باغ تعدادی سئوال طرح شده که بر اساس آن می توان نحوه مدیریت و یک نسخه در محل شرکت نگهداری می شود

 4. توصیه نامه غذایی و اصلاح خاک

  برای هر باغ بر اساس اطلاعات شناسنامه ای آن یک توصیه کامل نوشته شده و یک نسخه به باغدارا و نسخه دیگر روی پرونده آن باغ نگهداری می شود.

 5. برگزاری کارگاههای آموزشی هرس

  یکی از مشکلات عمده باغات پسته در حال حاضر نحوه هرس درختان می باشد، هرس سنتی هرگز جوابگوی نیازهای فعلی ما نیست لذا ما هرس خاص درختان پسته در مدیریت های مختلف و ارقام مختلف و هرس جوانسازی، هرس تغییر پیوند و هرس فرم را در محل مزرعه آموزش عملی می دهیم.

 6. هشدار سرما و بارندگی

  جهت انجام فعالیت های احتمالی برای پیشگیری از سرمای بهاره این شرکت از چند روز قبل احتمال سرمازدگی را رصد نموده و از طریق سایت و در مواردی از طریق پیامک به باغداران اطلاع می دهد، همچنین پیش بینی بارندگی را در زمان محلولپاشی، سمپاشی و گرده افشانی جهت اتخاذ تصمیم صحیح به باغداران اطلاع می دهد.

ماموریت و چشم انداز

شرکت برافزا کشاورز پارس با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی فعالیت می نماید . دیدگاه کلان مدیریت ارشد سازمان توجه به اصول کیفیت است که بعنوان اصول اساسی و همیشگی سازمان می باشد .

در این راستا چهاچوب کلی اهداف کیفیتی سازمان به شرح زیر است:

۱- افزایش رضایت مشتریان و کارفرمایان و برآورده سازی انتظارات اصولی آنها و تلاش در جهت جلب وفاداری آنان با رعایت حفظ کیفیت بالا و قیمتی منطقی

۲- فراهم کردن زمینه های لازم برای تحقق اهداف سازمان شامل تامین سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز

۳- برقراری ارتباط موثر با گروه های برون سازمانی و درون سازمانی جهت برآورده نمودن نیازمندیهای ذینفعان

۴- افزایش سهم بازار و فروش بیشتر از طریق ارتباط موثر و کارآمد با مشتریان خود

۵- لزوم حفظ بازار با نگاه به عرصه های جدید علمی و نوآوری در خطوط تولید

۶- برخورد صادقانه در عرصه تولید و بازار اعم از برخورد پرسنل با امور جاری ، برخورد با مشتری و تامین کنندگان مواد اولیه . همچنین مدیریت خود را متعهد می داند که سطح عملکردهای کیفیتی شرکت را با استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 به صورت مداوم بهبود داده و بر حسن اجرای این سیستم نظارت مستمر داشته باشد .

با توجه به اینکه تحقق این اهداف تنها با آگاهی ، همدلی و همکاری همه همکاران در تمامی سطوح سازمانی امکان پذیر است لذا این خطی مشی به همراه ارائه آموزش های لازم به پرسنل ابلاغ شده و از نظر تداوم ، تناسب ، کفایت و بهبود مستمر اثر بخشی مورد پایش و بازنگری قرار می گیرد .

اعضای تیم

ما را بیشتر بشناسید

خانم ناهید جلالی
مدیر داخلی
خانم فاطمه قاسمی
کارشناس فروش
خانم مریم محمدی
کارشناس فنی
خانم سارا حسینی
حسابدار
خانم آسیه فرج زاده
حسابدار
نقاط عطف

تاریخچه و سوابق

اردیبهشت 1389

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

شهریور 1390

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

فروردین 1391

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای  کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای

اسفند 1393

ر این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد

شهریور 1396

زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

30تعداد محصولات
8تعداد نمایندگی ها
8474سطح کار شده به هکتار
1100طراحی های گرافیکی
مشتریان

نظرات مشتریان ما

به دلیل نوسانات ارز و تاثیر آن بر بازار کود لطفا جهت اطلاع از قیمت نهایی محصولات با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمائید . تلفن تماس 03434260039 رد کردن